Poliüretan hortumlar, kemik hortum, hava hortumu, 8lik hortum, java hortum ve diğer pnömatik hortum çeşitleri Basınçlı havanın iletimi için gerekli olan pnömatik ekipmanlardır. İçinden geçen havanın şartları ve çalışacağı ortamın şartlarına göre değişiklik arzetmektedir. Poliüretan, polietilen, teflon, polyamid gibi çeşitleri vardır. Renk seçenekleri bulunan pnömatik hortumlar spiral yapılı olarak da hareketli yerlere bağlantı yapmaya hazır şekilde satılmaktadır. Pnömatik hortumlar, pnömatik bağlantı ekipmanlarına uyumlu olmalıdır. Bu ürünlerde ölçü toleranslarına uyulması önem arz eder.Daha Fazla Bilgi


Hidroteknik olarak pnömatik hortumları geniş ölçüde stok tutmaktayız. Özellikle genel kullanıma uygun poliüretan, polyamid ve teflon hortumları 4 mm. çapından 16 mm. çapına kadar makaralar ile stok tutulmaktadır. Pnömatik hortum seçiminizde yardımcı olması için lütfen yetkililerimiz ile iletişime geçiniz.

NOT: Spiral hortumlar, ikiz hortumlar, yanmaz PTFE teflon hortumlar ve diğer özel tipteki hortumların bölgede en ciddi stoğunu tutmaktayız. Lütfen teklif alınız.