Hidroteknik Fabrika Malzemeleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, Denizli merkezli hizmet vermekte olan hidrolik ve pnömatik sistemler konusunda ihtisas sağlamış bir firmadır. Başta bölge olmak üzere ülke çapındaki pek çok endüstriyel işletmeye hidrolik, pnömatik ve ilgili otomasyon konularında hizmet vermektedir.

Bilgi birikimi ve endüstriyel uygulama tecrübesi ile hidrolik ve pnömatik otomasyon konularında ekipman satışının yanısıra mühendislik faaliyetleri ve projelendirme ile de endüstriyel çözümler üretmektedir. Konularında tanınmış ve güvenilir firmaların ürünlerini müşterileri ile buluşturan Hidroteknik, teknik destek ve satış sonrası servis hizmetleri sağlamaktadır.

Hidroteknik Fabrika Malzemeleri Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi partner firması Şahlan Makina ile başta mobil hidrolik uygulamaları olmak üzere hidrolik ünite imalatı ve revizyonu, hidrolik silindir imalatı ve revizyonu, hidrolik pres sistemlerinin imalatı ve revizyonu, hidrolik lift sistemlerinin imalatı ve revizyonu gibi hidrolik ve pnömatik sistemlerin tasarlanıp imal edilmesi hizmetlerini de vermektedir.

Hidrolik ve pnömatik mühendislik sektöründe Denizli'nin en büyük, Türkiye'nin sayılı büyük mağazalarından biri sayılan firmamız sahip olduğu bayilik ilişkileri, deneyimli ve dinamik ekibi, zengin stokları ile başta makina imalatçıları olmak üzere endüstrinin tüm alanındaki firmalara hizmet verecek şekilde organize olmuştur.

Denizli'de şehir merkezine ve sanayi bölgelerine çok yakın merkezi bir bölgede bulunan mağazamız ve mağazamıza bağlı projelendirme, muhasebe ve eğitim salonları/tesislerimiz ile üst düzey mühendislik ve projelendirme hizmetleri için uygun bir çalışma ortamı sunmaktayız.

Kuruluş

Denizli sanayi tarihinde önemli yer tutan Emsan Emaye Fabrikası'nın ve kendi işletmemiz Şahlan'ın ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına bölgemizde ve hatta ülkemizdeki eksiği gören Faruk Alyaz tarafından Hidroteknik firması Denizli'de kurulmuştur.

02.10.1985

İlk Başarılar

Bölgesinde tekstil, kablo ve madencilik sanayinin gelişimine paralel olarak Hidroteknik, çok farklı sektörlere özel projeler üreten bir mühendislik firması olma misyonu kazanmıştır. Kendisine ait hidrolik valfler imal eden, özgün tasarımları sektör standardı olarak benimsenen Hidroteknik, bugün bile sektöre hizmet veren kadrolarını yetiştirmeye başlamıştır.

08.01.1990

Alyaz İş Merkezi'ne Taşınma

Hidroteknik; Denizli 1. Sanayi Bölgesi'ndeki konumundan şu an da faaliyet gösterdiği Alyaz İş Merkezi'ndeki konumuna taşındı. İmalat, servis, satış ve projelendirme ihtiyaçlarına tek noktadan hizmet verebilecek yapıda imkanları ile Hidroteknik çözüm ortaklığı misyonunu benimsedi.

02.10.2004

ISO 9001 Sertifikası Alınması ve AKDER Üyeliği

Hidroteknik, kurumsal yapısını güçlendirmek için uluslararası kalite standartlarını izlemeye karar vererek ISO 9001 Sertifikası'nı en yetkin kuruluştan almış ve günümüzde de uygulamaktadır. Hidroteknik ayrıca akışkan gücü sektörünün çatı kuruluşu olan Akışkan Gücü Derneği'ne ve dolayısı ile CETOP'a üye olmuştur.

07.01.2006
HAKKINDA image
Hidroteknik ISO 9001, 45001 ve 14001 yönetim sistemlerini uygulamaktadır.

Tolga Sulu

Satış Teknik Sorumlusu

Makine Mühendisliği

Kartvizit Görüntüle  

Emre İriş

Proje Teknik Sorumlusu

Makine Mühendisliği

Kartvizit Görüntüle  

Alper Alyaz

İdari Sorumlu

Endüstriyel Tasarım

Kartvizit Görüntüle  

Nur Yıldız Duran

Satış Temsilcisi

Büro Yönetimi Ve Asistanlığı

Kartvizit Görüntüle  

Tolga Can Ersoy

Satış Temsilcisi

Elektrik ve Otomasyon

Kartvizit Görüntüle  

Şerafettin Öztürk

Servis Görevlisi

Kalite Kontrol ve Analiz

Ali Akagündüz

Atölye Şefi - Servis Sorumlusu

Aynur Ağır

Muhasebe Sorumlusu

Feridun Bulut

Torna Operatörü

Menekşe Algümüş

Temizlik ve İkram Görevlisi

Hidroteknik ISO 9001:2005 , ISO 45001:2018 , ISO14001:2015 belgelerine haizdir. Firmamız yalın üretim tekniklerini uygulamaktadır.
Hidroteknik, 1985 yılından beri faaliyette olması sebebi ile bölgenin en köklü firmalarından biridir. Denizli ve bölgesindeki başta makine imalatçıları olmak üzere tüm işletmeler bizi tanır ve bilir. Hidroteknik, hidrolik ve pnömatik otomasyonu konusunda deneyimli ve dinamik teknik kadrosu ile profesyonel mühendislik hizmetleri sunmaktadır. Kurumsallığı ve kaliteyi ilke edinmiş firmamızın sunduğu hizmetler kişilerin değil markamızın güvencesi altındadır.
Hidroteknik olarak genellikle Denizli ve çevresinde faaliyet gösteren firmalara odaklıyız. Bununla birlikte Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan Şahlan Makina ile iş birliğimiz sayesinde, çöp toplama araçlarının ticareti ve yedek parça tedariği gibi faaliyetlerle yurtdışındaki pek çok ülkeyle ticaret yapmaktayız. Yaptığımız bu ticari faaliyetler neticesinde yurtdışı ticarette deneyim sahibi olan ekibimiz endüstriyel ürünlerin satışı konusunda dünya pazarını hedefleyen çalışmalar yapmaktadır.

Hidroteknik, hidrolik ve pnömatik endüstriyel otomasyon sistemlerine ihtiyaç duyulan tüm sektörlere çözüm üretmektedir. Genel olarak makina imalatçıları ve makina revizyonu yapan işletmelere projeli malzeme temin hizmeti veren firmamız mevcut hatlarında iyileştirme yapmak isteyen, bakım proseslerinde profesyonel bir işletme ile çalışmak isteyen diğer tüm sektör temsilcilerine de hizmet vermektedir. Bunun dışında partner firmamız Şahlan Makina ile birlikte çöp toplama taşıtları, hidrolik asansör, hidrolik platform, hidrolik bariyer, istif makineleri, otopark liftleri gibi kullanıma özel hidrolik makina imalatı yapmaktayız.
Hidroteknik, 1985 yılından beri çözüm ortağı olma misyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir. Endüstriyel otomasyon konusunda sunabileceği tüm çözümleri müşterilerine en uygun ödeme, sevk ve teslim şartları ile sunmaktadır. Tüm teklifleri proforma fatura formatında yazılı olarak işletmelere sunan firmamız, işin doğası gereği spontane gelişen aksiyonlarda da en hızlı ve dinamik hizmet verecek; ancak kurumsallıktan ödün vermeyecek şekilde organize olmuştur.

Ürün satışlarımızda da fiyat politikamız şeffaftır. Her ürünün fiyatı müşteri fark etmeksizin vadeye göre tanımlıdır. Vade tanımı muhasebe departmanımızca ilgili firmanın Findeks raporu baz alınarak şeffaf bir şekilde hazırlanır ve ilgili firmaya tebliğ edilir. Bununla birlikte karşılıklı menfaat ilkeleri gereği müşterilerimize minimum kar marjı belirlediğimiz peşin ödemeli ticarette hizmet vermeyi isteriz.
  • Hidrolik güç üretimi (hidrolik güç ünitesi) imalatını kendi imalathanemizde ve fabrikamızda kendi markamız HT ile yapmaktayız.
  • Hidrolik aktüatör (hidrolik silindir) imalatını da aynı şekilde kendi üretim kabiliyetlerimiz içerisinde kendi markamız HT ile yapmaktayız.
  • Hidrolik hortum ve yüksek basınç bağlantı elemanlarında HANSA-FLEX partneriyiz.
  • Spesifik makina imalatlarımızı yine kendi fabrikamızda markalarımız HT ve Powerlift ile yapmaktayız.
  • Pnömatik devre elemanları stoğu: PEMAKS ve kendi ithalatımız HT markalıdır.
  • Pnömatik projelendirmede PEMAKS, CAMOZZI, ve diğer dünya markaları ile birlikte çalışıyoruz.
  • Ölçü kontrol ürünleri: PAKKENS, TORK, HANSA-FLEX
  • Hidrolik silindir imalat malzemeleri: Honlanmış borular kendi ithalatımızdır. Silindir rodları (sert krom kaplı miller) ekseriyeti Crombar markalı olarak stok tutulmaktadır. Silindir takozlarını kendi fabrikamızda üretiyoruz, KASTAŞ sızdırmazlık elemanları kullanmaktayız.
  • Sızdırmazlık teknolojilerinde KASTAŞ yetkili satıcısıyız. KASTAŞ'ın en eski satıcılarından biriyiz.
  • Proses kontrolünde (aktüatörlü vanalar ve diğer ekipmanlar ayrıca projelendirmede) TORK markası ile çalışıyoruz.
Bayiliğini yaptığımız işbu markaların dışında diğer tüm markaları da gerekli görülen yerlerde müşterilerimize sevk edebiliyoruz. 1985 yılından beri kesintisiz olarak hizmet veren firmamız kurulduğu günden beri sektöründeki tüm aktörleri oldukça iyi tanımakta ve bu aktörlerce tanınmaktadır.
1

Kurumsal Yapı

Hidroteknik, endüstriyel ticaretin gizlilik, dürüstlük gibi bir takım değerlerle yapılması gerektiğini bilir. Az sayıda yetkin personelin kişisel çabaları veya yetenekleri ile değil tüm kurumsal yapının bir arada olduğu bir organizasyon ile müşterilerine çözüm sunar.

2

Samimiyet ve dostluk

Müşterilerimiz ile kurduğumuz samimiyet ve sıcak ilişkiler profesyonel yapımıza hizmet eder ve onun bir parçasıdır. Bulunduğumuz coğrafyanın bir zenginliği olarak gördüğümüz samimiyet ve sıcak ilişkiler müşterilerimiz ile aramızda empati bağını güçlendirerek çözüm ortaklığı misyonumuzu gerçekleştirir.

3

İmkanlar

Hidroteknik bölgesinin en büyük satış mağazası olmasının yanı sıra imalathane, hortum pres atölyesi ve projelendirme bölümünün bir arada bulunması sebebi ile tek noktadan çözüm üretebilen bir firmadır. Müşterilerimiz firmamızın geniş imkanları neticesinde farklı bir endüstriyel tedarikçiye ihtiyaç duymaksızın projelerini gerçekleştirebilir.

4

Şeffaf fiyat politikası

Hidroteknik'te fiyatlar şeffaftır ve müşterimizin ödeme vadesi beyanına göre şekil alır. Temelde 5 ana gruba ayrılan fiyatlar peşin fiyatlar, 7 gün vadeli fiyatlar, 30 gün vadeli fiyatlar, 45 gün vadeli fiyatlar ve 60 gün vadeli fiyatlar olarak ayrılır. Daha uzun vade taleplerinde muhasebe departmanımız ayrıca çalışma sunar; tüm talepler değerlendirilir.

Hidroteknik Ürün Kataloğu

Şahlan Belediyelere Yönelik Ürün Kataloğu

Powerlift Ürün Kataloğu

Powerlift Hidrolik Çalışma Platformu Kataloğu

Şahlan Belediyelere Yönelik Ürün Kataloğu - Rusça