Hidroteknik TÜV ISO 9001 Kalite Yönetim Belgesi"nes sahip ve CE Avrupa Standartlarına uygun olarak hizmet vermektedir.
Hidroteknik, 1985 yılından beri faaliyette olması sebebi ile bölgenin en köklü firmalarından biridir. Hidroteknik, hidrolik ve pnömatik otomasyonu konusunda deneyimli ve dinamik teknik kadrosu ile profesyonel mühendislik hizmetleri sunmaktadır. Kurumsallığı ve kaliteyi ilke edinmiş firmamızın sunduğu hizmetler kişilerin değil markamızın güvencesi altındadır.
Denizli Türkiye merkezimiz dışına başka bir şubemiz yok. Ancak bununla birlikte yalnızca Denizli/Türkiye'de hizmet vermiyoruz. Lokal olarak Denizli ve bölge illeri kapsayan faaliyetlerimiz mevcut Ht markalı kendi imalatlarımızı, Şahlan Makina imalatlarını ve hidroticaret.com web sayfamız aracılığı ile perakende satışlarımızı dünyanın her yerine yapmaktayız. Rusya, Azerbaycan, Fas gibi ülkelere hidrolik ve pnömatik sistemlerin satışında da deneyim sahibiyiz.
Hidroteknik, hidrolik ve pnömatik endüstriyel otomasyon sistemlerine ihtiyaç duyulan tüm sektörlere çözüm üretmektedir. Genel olarak makina imalatçıları ve makina revizyonu yapan işletmelere projeli malzeme temin hizmeti veren firmamız mevcut hatlarında iyileştirme yapmak isteyen, bakım proseslerinde profesyonel bir işletme ile çalışmak isteyen diğer tüm sektör temsilcilerine de hizmet vermektedir. Bunun dışında partner firmamız Şahlan Makina ile birlikte hidrolik asansör, hidrolik platform, hidrolik bariyer, istif makineleri, otopark liftleri gibi kullanıma özel hidrolik makina imalatı yapmaktayız.
Hidroteknik, 1985 yılından beri çözüm ortağı olma misyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir. Endüstriyel otomasyon konusunda sunabileceği tüm çözümleri müşterilerine en uygun ödeme, sevk ve teslim şartları ile sunmaktadır. Tüm teklifleri proforma fatura formatında yazılı olarak işletmelere sunan firmamız, işin doğası gereği spontane gelişen aksiyonlarda da en hızlı ve dinamik hizmet verecek; ancak kurumsallıktan ödün vermeyecek şekilde organize olmuştur.

Ürün satışlarımızda da fiyat politikamız şeffaftır. Her ürünün fiyatı müşteri fark etmeksizin vadeye göre tanımlıdır. Vade tanımı muhasebe departmanımızca ilgili firmanın Findeks raporu baz alınarak şeffaf bir şekilde hazırlanır ve ilgili firmaya tebliğ edilir. Bununla birlikte karşılıklı menfaat ilkeleri gereği müşterilerimize minimum kar marjı belirlediğimiz peşin ödemeli ticarette hizmet vermeyi isteriz.
  • Hidrolik güç üretimi (hidrolik güç ünitesi) imalatını kendi fabrikamızda markamız HT ile yapmaktayız.
  • Hidrolik hortum ve yüksek basınç bağlantı elemanlarında HANSA-FLEX partneriyiz.
  • Spesifik makina imalatlarımızı yine kendi fabrikamızda markalarımız HT ve Powerlift ile yapmaktayız.
  • Pnömatik devre elemanları stoğu: PEMAKS ve JELPC
  • Pnömatik projelendirmede CAMOZZI, PARKER, PEMAKS, SEMAKMATİK ve diğer dünya markaları ile birlikte çalışıyoruz.
  • Ölçü kontrol ürünleri: PAKKENS, TORK, HANSA-FLEX
  • Hidrolik silindir imalat malzemeleri: Honlanmış borular kendi ithalatımızdır. Silindir rodları (sert krom kaplı miller) ekseriyeti Taviller üretimidir. Silindir takozlarını kendi fabrikamızda üretiyoruz, KASTAŞ sızdırmazlık elemanları kullanmaktayız.
  • Sızdırmazlık teknolojilerinde KASTAŞ yetkili satıcısıyız. KASTAŞ'ın en eski satıcılarından biriyiz.
  • Proses kontrolünde (aktüatörlü vanalar ve diğer ekipmanlar ayrıca projelendirmede) TORK markası ile çalışıyoruz.
  • Kestirimci bakım uygulamaları SENSEMORE ile birlikte çalışıyoruz.