Hidroteknik ISO 9001:2005 , ISO 45001:2018 , ISO14001:2015 belgelerine haizdir. Firmamız yalın üretim tekniklerini uygulamaktadır.
Hidroteknik, 1985 yılından beri faaliyette olması sebebi ile bölgenin en köklü firmalarından biridir. Denizli ve bölgesindeki başta makine imalatçıları olmak üzere tüm işletmeler bizi tanır ve bilir. Hidroteknik, hidrolik ve pnömatik otomasyonu konusunda deneyimli ve dinamik teknik kadrosu ile profesyonel mühendislik hizmetleri sunmaktadır. Kurumsallığı ve kaliteyi ilke edinmiş firmamızın sunduğu hizmetler kişilerin değil markamızın güvencesi altındadır.
Hidroteknik olarak genellikle Denizli ve çevresinde faaliyet gösteren firmalara odaklıyız. Bununla birlikte Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan Şahlan Makina ile iş birliğimiz sayesinde, çöp toplama araçlarının ticareti ve yedek parça tedariği gibi faaliyetlerle yurtdışındaki pek çok ülkeyle ticaret yapmaktayız. Yaptığımız bu ticari faaliyetler neticesinde yurtdışı ticarette deneyim sahibi olan ekibimiz endüstriyel ürünlerin satışı konusunda dünya pazarını hedefleyen çalışmalar yapmaktadır.

Hidroteknik, hidrolik ve pnömatik endüstriyel otomasyon sistemlerine ihtiyaç duyulan tüm sektörlere çözüm üretmektedir. Genel olarak makina imalatçıları ve makina revizyonu yapan işletmelere projeli malzeme temin hizmeti veren firmamız mevcut hatlarında iyileştirme yapmak isteyen, bakım proseslerinde profesyonel bir işletme ile çalışmak isteyen diğer tüm sektör temsilcilerine de hizmet vermektedir. Bunun dışında partner firmamız Şahlan Makina ile birlikte çöp toplama taşıtları, hidrolik asansör, hidrolik platform, hidrolik bariyer, istif makineleri, otopark liftleri gibi kullanıma özel hidrolik makina imalatı yapmaktayız.
Hidroteknik, 1985 yılından beri çözüm ortağı olma misyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir. Endüstriyel otomasyon konusunda sunabileceği tüm çözümleri müşterilerine en uygun ödeme, sevk ve teslim şartları ile sunmaktadır. Tüm teklifleri proforma fatura formatında yazılı olarak işletmelere sunan firmamız, işin doğası gereği spontane gelişen aksiyonlarda da en hızlı ve dinamik hizmet verecek; ancak kurumsallıktan ödün vermeyecek şekilde organize olmuştur.

Ürün satışlarımızda da fiyat politikamız şeffaftır. Her ürünün fiyatı müşteri fark etmeksizin vadeye göre tanımlıdır. Vade tanımı muhasebe departmanımızca ilgili firmanın Findeks raporu baz alınarak şeffaf bir şekilde hazırlanır ve ilgili firmaya tebliğ edilir. Bununla birlikte karşılıklı menfaat ilkeleri gereği müşterilerimize minimum kar marjı belirlediğimiz peşin ödemeli ticarette hizmet vermeyi isteriz.
  • Hidrolik güç üretimi (hidrolik güç ünitesi) imalatını kendi imalathanemizde ve fabrikamızda kendi markamız HT ile yapmaktayız.
  • Hidrolik aktüatör (hidrolik silindir) imalatını da aynı şekilde kendi üretim kabiliyetlerimiz içerisinde kendi markamız HT ile yapmaktayız.
  • Hidrolik hortum ve yüksek basınç bağlantı elemanlarında HANSA-FLEX partneriyiz.
  • Spesifik makina imalatlarımızı yine kendi fabrikamızda markalarımız HT ve Powerlift ile yapmaktayız.
  • Pnömatik devre elemanları stoğu: PEMAKS ve kendi ithalatımız HT markalıdır.
  • Pnömatik projelendirmede PEMAKS, CAMOZZI, ve diğer dünya markaları ile birlikte çalışıyoruz.
  • Ölçü kontrol ürünleri: PAKKENS, TORK, HANSA-FLEX
  • Hidrolik silindir imalat malzemeleri: Honlanmış borular kendi ithalatımızdır. Silindir rodları (sert krom kaplı miller) ekseriyeti Crombar markalı olarak stok tutulmaktadır. Silindir takozlarını kendi fabrikamızda üretiyoruz, KASTAŞ sızdırmazlık elemanları kullanmaktayız.
  • Sızdırmazlık teknolojilerinde KASTAŞ yetkili satıcısıyız. KASTAŞ'ın en eski satıcılarından biriyiz.
  • Proses kontrolünde (aktüatörlü vanalar ve diğer ekipmanlar ayrıca projelendirmede) TORK markası ile çalışıyoruz.
Bayiliğini yaptığımız işbu markaların dışında diğer tüm markaları da gerekli görülen yerlerde müşterilerimize sevk edebiliyoruz. 1985 yılından beri kesintisiz olarak hizmet veren firmamız kurulduğu günden beri sektöründeki tüm aktörleri oldukça iyi tanımakta ve bu aktörlerce tanınmaktadır.