1

Kurumsal Yapı

Hidroteknik, endüstriyel ticaretin gizlilik, dürüstlük gibi bir takım değerlerle yapılması gerektiğini bilir. Az sayıda yetkin personelin kişisel çabaları veya yetenekleri ile değil tüm kurumsal yapının bir arada olduğu bir organizasyon ile müşterilerine çözüm sunar.

2

Samimiyet ve dostluk

Müşterilerimiz ile kurduğumuz samimiyet ve sıcak ilişkiler profesyonel yapımıza hizmet eder ve onun bir parçasıdır. Bulunduğumuz coğrafyanın bir zenginliği olarak gördüğümüz samimiyet ve sıcak ilişkiler müşterilerimiz ile aramızda empati bağını güçlendirerek çözüm ortaklığı misyonumuzu gerçekleştirir.

3

İmkanlar

Hidroteknik bölgesinin en büyük satış mağazası olmasının yanı sıra imalathane, hortum pres atölyesi ve projelendirme bölümünün bir arada bulunması sebebi ile tek noktadan çözüm üretebilen bir firmadır. Müşterilerimiz firmamızın geniş imkanları neticesinde farklı bir endüstriyel tedarikçiye ihtiyaç duymaksızın projelerini gerçekleştirebilir.

4

Şeffaf fiyat politikası

Hidroteknik'te fiyatlar şeffaftır ve müşterimizin ödeme vadesi beyanına göre şekil alır. Temelde 5 ana gruba ayrılan fiyatlar peşin fiyatlar, 7 gün vadeli fiyatlar, 30 gün vadeli fiyatlar, 45 gün vadeli fiyatlar ve 60 gün vadeli fiyatlar olarak ayrılır. Daha uzun vade taleplerinde muhasebe departmanımız ayrıca çalışma sunar; tüm talepler değerlendirilir.