Madencilik uygulamaları başta olmak üzere minimum alanda maximum kuvvet istenilen, 700 bar ve üzeri çalışma ortamlarında çalışacak hidrolik silindirlerin tedariği sağlanır. Tek etkili, çift etkili olabilen yüksek tonaj hidrolik silindirlerimizin teleskobik olarak açılabilen tipleri de mevcuttur.Daha Fazla Bilgi


Dayanıklılık ve Güç

Hidroteknik olarak tedarik ettiğimiz yüksek tonaj hidrolik silindirlerimiz, genellikle ağır endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır ve bu nedenle son derece dayanıklı ve güçlüdür. Yüksek mukavemetli çelikler veya alüminyumdan yapılmış olabilirler ve aşırı koşullara dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Hassas Kontrol ve Performans

Yüksek tonaj hidrolik silindirlerimiz hassas kontrol ve yüksek performans gerektiren uygulamalar için optimize edilmiştir. Bu silindirlerin iç yapısı, daha hassas hareket kontrolü sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Özel Tasarım ve Boyutlandırma

Yüksek tonaj hidrolik silindirlerimiz belirli uygulamalara uyacak şekilde özel olarak tasarlanabilir ve boyutlandırılabilir. Belirli ihtiyaçlarına ve uygulamalarına daha iyi uyum sağlamak için tasarım esnekliği sağlar.

Yüksek Basınç Kapasitesi

Yüksek tonaj hidrolik silindirlerimiz yüksek basınç altında çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, daha büyük yüklerin kaldırılması veya daha zorlu işlemlerin gerçekleştirilmesi için gereklidir.

Uygulama Odaklı Tasarım

Yüksek tonaj hidrolik silindirlerimiz her ne kadar madencilik uygulamalarında daha çok kullanılıyor olsa da farklı endüstriyel uygulamalara yönelik olarak  datasarlanabilir. Örneğin,  gemi yapımı, köprü inşaatı veya enerji endüstrisine özel olarak tasarlanabilir.