Standart gazlı amortisörler veya silindirler, çeşitli uygulamalarda yaygın olarak kullanılan temel gazlı silindir tipidir. Bu silindirler, kapaklar, kapılar, mobilyalar ve otomotiv sektöründe sıklıkla tercih edilir. Enerji depolayıp gerektiğinde serbest bırakarak hareket ve destek sağlarlar. Gazların sıkıştırılabilirlik ilkesi ile çalışan bu silindirler kapalı devre yapıları gereği uzun yıllar bakım gerekmeksizin çalışırlar.Daha Fazla Bilgi


 

Sertifika: RoHS
Malzeme: Çelik
Stil: Mini veya endüstriyel tip,özelleştirilebilir uzunluk ve stroklarda
Özel üretim yapılabilir: Evet
Kullanım: Mobilya sanayi ve makina endüstrisi
Yük Tipi: GAZ
Dolgusu: Azot
Rod malzeme: Sert krom kaplı mil / CK45

50 Newton kuvvetten 2500 Newton kuvvetine kadar, istenilen uzunluklarda gazlı amortisör tedariği sağlanır. Firmamızın kendi ithalatı olan bu ürün grubunda mobilya ve makine imalatçısı müşterilerimizin spesifik ihtiyaçlarını giderebilmek adına özel ölçülerde de çalışmalar yapabilmekteyiz.


Standart gazlı silindirlerde fabrikanın oluşturduğu basınç değerleri değiştirilemez. Bu yüzden siparişte gerekli olan gücün tarafımıza bildirilmesi gereklidir. Amortisörünüz için gerekli gücü bilmiyorsanız Hidroteknik satış mühendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Gazlı silindir siparişleri için şu bilgileri vermeniz önemlidir:

  • Bağlantı merkezleri arasındaki kapalı mesafe (mm cinsinden)
  • Bağlantı merkezleri arasındaki açık mesafe (mm cinsinden)
  • Boru ve mil çapları
  • Bağlantı elemanları ölçüleri ve tipleri
  • Gerekli kuvvet (Newton cinsinden)

Çoğu zaman bu bilgiler yerine numune bir ürün etiketi de iş görür. Standart (kapalı devre , fabrika dolumlu) gazlı silindirler çözümlerimiz için bize ulaşınız.

Gazlı silindirlerin farklı uç bağlantı seçenekleri, uygulamanın gereksinimlerine göre optimize edilmiş çeşitli çözümler sunar. Bazı örnekler: