Boru hatlarında veya hidrolik sistemlerde bulunan flanşları ayırmak veya montajı kolaylaştırmak için kullanılan hidrolik flanş ayırıcılar yüksek basınç altında sıkışmış veya montajı zor olan flanşları etkili bir şekilde açabilir. Endüstriyel montaj ve bakım operasyonlarında kullanılan bu hidrolik alet Hidroteknik tarafından tedarik edilmektedir.



Daha Fazla Bilgi


  1. Tek Yönlü Ayırıcılar: Bu ayırıcılar, genellikle tek bir yönde etkili bir şekilde flanşları ayırmak için tasarlanmıştır. Bir hidrolik piston veya çene sistemi, flanşları açmak veya ayırmak için yeterli kuvveti sağlar.

  2. Çift Yönlü Ayırıcılar: Çift yönlü ayırıcılar, hem açma hem de sıkıştırma işlemleri için kullanılabilir. Bu ayırıcılar, iki yönde de eşit kuvvet uygulayabilirler, bu da montaj veya demontaj işlemlerini kolaylaştırır.

  3. Açılı Ayırıcılar: Bazı hidrolik flanş ayırıcıları, belirli bir açıda flanşları ayırmak veya montajını gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Bu tür ayırıcılar, dar alanlarda veya karmaşık geometrilerde çalışmayı kolaylaştırabilir.

  4. Hidrolik Yatak Ayırıcılar: Bu tür ayırıcılar, endüstriyel tesislerde kullanılan büyük boyutlu rulmanlar veya yatakların montajını veya demontajını gerçekleştirmek için tasarlanmıştır.


Mekanik ve hidrolik çeşitleri bulunan ayırıcılar için bizimle iletişime geçiniz.