Hidrolik Devre Elemanları Satışı

Hidrolik pompalar, hidrolik motorlar, yön kontrol valfleri, kollu kumandalar, güç ünitesi imalat malzemeler, hidrolik silindir imalat malzemeleri, direksiyon kontrol üniteleri, yavru şanzumanlar, çember dişliler, devir yükselticiler, otomatik rakorlar, hidrolik bağlantı rekorları

Pnömatik Devre Elemanları Satışı

Pnömatik silindirler, pnömatik valfler, pnömatik rekorlar, pnömatik şartlandırıcılar, pnömatik hortumlar

Proses ve Ölçü Kontrolü

Pnömatik aktüatörler, selonoid valfler, elektrikli vanalar, aktüatörlü vanalar, küresel vanalar, pistonlu vanalar, patlaç valfler, hidrolik vanalar, manometreler, vakummetreler, sıcaklık seviye göstergeleri, basınç şalterleri

Hidrolik Silindir İmalatı

Madencilik, asansör, mobil hidrolik başta olmak üzere her çeşit ihtiyaca yönelik hidrolik silindirin tasarımı ve üretimi firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

Hidrolik Güç Ünitesi İmalatı

Hidrolik gücün ihtiyaç duyulduğu her noktada uzmanlarımızca saptanan teknik değerlerde hidrolik güç ünitelerinin üretimi firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir.

Hidrolik Hortum Presleme

Başta mobil hidrolik ihtiyaçlarına cevap vermek üzere uluslararası normlara uygun hidrolik hortum presleme işlemi yapılır. Hidrolik hortumların dışında gıda, kimya, beton hortumları gibi endüstriyel hortumlar da stok tutulmaktadır.

Projelendirme

Spesifik makine imalat taleplerine mühendislik faaliyetleri ile çözümler sunan firmamız başta endüstriyel otomasyon olmak üzere tüm alanlarda müşterilerimizin projelendirme ve danışmanlık taleplerine cevap verebilmektedir.

Tamir ve Bakım

İmalatını yaptığımız hidrolik komponentler başta olmak üzere hidrolik ve pnömatik akışkan ile çalışan makina hatlarının bakım, tamir ve revizyonu firmamız bünyesince yapılmaktadır. Acil arıza durumlarına cevap verebilecek servis ekibi ile hizmet vermekteyiz.