SAE 100 standartlarında basınçlı hidrolik akışkan için özel telli veya telsiz hidrolik hortumlar (R1,R2,R6,R9,R11,R13 gibi) ve bu hortumlara uygun rakor ve aksesuar çeşitleriDaha Fazla Bilgi


Hidrolik hortumlar ve hidrolik hortum bağlantı elemanlarında Hansa Flex markası ile çalışmaktayız. Bu markanın Denizli bölge partneriyiz.

Tüm hortum gruplarında bölgemizin ihtiyaçlarını karşılayacak stoklarla çalışmaktayız. Alanında Avrupa'nın en büyük firması olan Hansa Flex'in tedarik ve çeşitlilik kapasitesini bölgemizdeki makine üreticileri başta olmak üzere hidrolik hortum kullanıcıları ile paylaşıyoruz.

Kaliteli malzemeler, yüksek güvenlik.

Hidrolik kaplin sistemlerinin (hidrolik hortum ve bağlantı elemanlarının) üretiminde 50 yıllık deneyim.

Müşterilerimize teknik danışmanlık sunuyoruz.

Müşterilerimiz hidrolik hortum planlamaları için HANSA-FLEX Denizli bölge partneri Hidroteknik'e güvenebilirler. Teknik parametrelerin hızlı bir şekilde belirlenmesi, numunelerin kısa süreli temini ve gerekli tüm test sertifikalarının güvence altına alınması standart prosedürümüzdür.

Hidroteknik, Hansa-Flex'in resmi satış partneridir.

HANSA-FLEX hidrolik hortumlar HANSA-FLEX orijinal bağlantı ekipmanları ile set şeklinde üretilir. 

Orijinal rekorlanmış Hansa-Flex hortumlar şu üstünlüklere sahiptir:

 • Danışmanlık ve prototipleme (özel ihtiyaçlara yönelik özel üretimler)
 • 8300 bar'a kadar yüksek basınçlı hidrolikler için hortum ekipmanları
 • Özel bağlantı parçalarına sahip hortum setleri
 • Parçaların X-CODE ile tanımlaması (takip edilebilirlik)
 • Hansa Flex Global tarafından sağlanan FLEXXPRESS hidrolik servisi tarafından doğrudan müşteriye gerçekleştirilen kurulum. (Fabrikanıza gelip hortum presleme işlemlerini gerçekleştirebiliriz)

Hansa-Flex hortum rakorları Hansa-Flex hortumlarına üstün özelliklerini kazandıran önemli yapı elemanlarından biridir.

Orijinal Hansa-Flex rakorlar Çinko-Nikel kaplaması ile korozyona karşı ekstra dirençlidir

Özellikle denizcilik - marin uygulamalarında paslanmaz malzeme maliyetini düşüren Çinko Nikel kaplamalı orijinal rakorlar ile hidrolik hortum ömrü hiç olmadığı kadar uzun.

Hansa-Flex aşırı yüksek basınçlar için spiral tel örgülü hidrolik hortum çeşitlerinden bazıları:

Ürün Kodu:Ürün Resmi:Çalışma Basıncı:Öne çıkan özelliği:
HD-700-PLUS
420 BAR3/4 , 1" , 1.1/4, 1.1/2, 2" ölçülerinde 420 bar çalışma basıncında hizmet vermektedir.
HD-700-PRO

420 BAR
Sürtünmeye karşı olağanüstü dayanıklı üst kaplama, düşük kıvrılma yarıçapı ile tersane sektörü veya zor montaj koşullarının söz konusu olduğu yerler için özel üründür.
HD-800500 BAR5/8, 3/4, 1", 1.1/4 ölçülerinde 500 bar çalışma basıncında hizmet vermektedir.

Hortum aksesuarlarımızdan bazıları

Hortum demetleme çözümleriSpiral hortum aşınma koruyucusuHortum patlama güvenlik kılıflarıAni atmaya karşı sabitleyici kelepçeYüksek sıcaklığa dirençli hortum kılıfları

Diğer endüstriyel hortumlarda da
En İdeal Hortum Sistemini Sunuyoruz

Almanya merkezli HANSA-FLEX, 50 yıldan beri yüksek nitelikli hidrolik hortum hatlarını tüketiciye sunmaktadır. Hidrolik hortumların yan ısıra geniş endüstri hortumları ile de inşaat sektöründen gıda sanayiine ve kimya ve ilaç endüstrisine kadar tüm beklentileri, hem de kontrol edilmiş kalite şartları ile fazlasıyla karşılamaktadır. Hidroteknik olarak kimyasal maddelerin, gıda, hava, su ve tahriş edici maddelerin nakliyesine yönelik standart hortumların yanında emme ve basınç hortumları da portföyümüzde mevcuttur. Denizli bölge satış partneri olarak firmamız orijinal Hansa-Flex nipel ve bağlantı sistemleri gibi uygun aksesuarları stoklarında bulundurur. Bu sayede müşterilerimiz istediği zaman tam kapsamlı ve kaliteli çözüme ulaşabilmekteyiz.

Hansa-Flex endüstriyel hortumlarının kullanılabileceği alanlar neredeyse sınırsızdır. Aşağıdaki örneklerde, yelpazenin genişliği gösterilmiştir:

 •        Mobil hidrolik
 •        Tarım ekonomisi
 •        Makine yapımı
 •        Raylı araçlar
 •        Asansörler ve nakliye tekniği
 •        Kimya ve gıda sanayii
 •        Gemiler ve sondaj platformları
 •        Elektrik santraller ve rüzgar türbinleri

HANSA-FLEX'in programında EN853, EN854, EN856, EN857 standartlarına uygun hortumların yanında, SAE100Rxx'e uygun termoplast hortumları da bulunmaktadır. HANSA-FLEX'in tersaneler ve gemicilik acenteleriyle yıllardır devam eden bağlantıları sayesinde, deniz suyuna maruz kalan endüstri hortumları hakkında derin bir bilgiye ve Alman Lloyd ruhsatına sahibiz. 

Bilindiği üzere kimya veya uzay endüstrisi gibi birçok yenilikçi branşta hortum hatlarının çok zorlu koşullara dayanabilmesi gerekmektedir. –200 °C ile +600 °C arasındaki sıcaklıklar veya asit ve bazlar gibi tahriş edici maddeler, hortum hatlarını çok zorlar. Tüketiciye sürekli doğru ürünü sevk etmesi neticesinde HANSA-FLEX, metal hortumlar için özel bir bilgi birikimine sahiptir. Gıda sanayii gibi diğer branşların ise, takılan tüm bileşenler üzerinde hijyen, koku ve tat nötrlüğü açısından yüksek beklentileri karşılayan ürünler Türkiye ve Almanya stoklarında mevcuttur. Ayrıca düz ve temiz yüzeyleri sayesinde hassas ürünlerdeki kullanım için ideal olan PTFE teflon hortumlar müşterilerimize sunulmaktadır. 

Hidroteknik olarak presli hidrolik hortum olmak üzere alanımızdaki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmekteyiz. Detaylı bilgi, teklif alma ve benzeri konular ile ilgili irtibata geçmek için iletişim sağlayınız.