Hidroteknik projelendirme, imalat, satış, bakım ve onarım, hortum presleme, eğitim konularında faaliyet göstermektedir.

PROJELENDİRME

Hidroteknik olarak mühendislik faaliyetlerini kendi bünyemizde deneyimli mühendislerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Hidrolik ve pnömatik teknolojisi ile ilgili endüstriyel otomasyon dallarında müşterilerimizin taleplerine ve ihtiyaçlarına binaen projeler üretmekteyiz.

İMALAT

Proje değerlerine uygun hidrolik güç ünitesi ve hidrolik silindir imalatları ile birlikte özel makine imalatları bünyemizdeki imalathanemizde yapılmaktadır. Seri üretimlerde partner firmamız Şahlan ile birlikte imalat proseslerini gerçekleştirmekteyiz.

SATIŞ

Hidrolik, pnömatik ve ilgili devre elemanlarında 20 bin kalemden fazla ürünü stok tutmaktayız. Dünyanın en saygın markalarının yetkili satıcılığı vasfı ile müşterilerimize satış hizmeti sunuyoruz.

BAKIM VE ONARIM

Hidrolik ve pnömatik ağırlıklı makinelerde meydana gelen arızalara karşın hatlarda en az durmaya sebebiyet verecek şekilde acil olarak müdahale edebilecek bir bakım ekibimiz mevcuttur. Hidroteknik olarak bu bakım ekibimiz ile planlı bakım çalışmalarında da müşterilerimizin hizmetindeyiz.

HORTUM PRESLEME

Hidrolik hortum imalat departmanımızda, ekseriyeti Uniflex markalı hortum kesme, soyma, hortum pres makinaları ile spiral koruyucu bağlama ve hortum etiketleme makineleri bulunmaktadır. İmal edilen hortumların giriş hatları kapak takılarak müşteriye teslim edilir. Deneyimli operatörlerimiz ile hızlı ve kaliteli presleme sunmaktayız.

EĞİTİM

Gelişimde sürekliliği ve yeni teknikleri uygulamayı ilke edinmiş bir kurum olarak eğitime büyük önem veriyoruz. Kendi bünyemizdeki eğitim salonumuzda üyesi olduğumuz AKDER'in de destekleri ile kurum içi eğitimler düzenliyoruz. Bunun yanında müşterilere sahada veya kendi salonumuzda hidrolik, pnömatik ve bakıma yönelik eğitimleri veriyoruz.